Guvnors - Chuligani Manchester City

Guvnors
sport
2013-10-13
Manchester City City Manchester football futbol piłka nożna

Okładka książki Guvnors. Relacja z pierwszej linii chuligańskiego frontu Mickey Francis, Peter Walsh
6,9
Guvnors. Relac... Mickey Francis, Pet...

Stadionowa przemoc i wszystko w tym temacie. Kibice z miłą chęcią ją pochłonął, a kto czytał "Ja kibic" lub "Władcy stadionów" to wie czego się spodziewać.

"Autorem „Guvnors” jest Mickey Francis, który przy współpracy z Peterem Walshem stworzył książkę opisującą swoje życie, a dokładniej człowieka z chuligańskiej ekipy Manchesteru City.
Książka zaczyna się od końca, a dokładniej mowa tutaj o procesie, który dla autora Guvnorsów skończył się odsiadką w miejscu odosobnienia. Po krótkim wstępie Francis zaczyna opisywać wszystko...

Znakomitej "Ja, kibic" wiele nie ustępuje. Stadionowa przemoc opowiedziana ustami jej uczestnika. Warto przeczytać.

• XRó
  • 2.Wspomnienia/Pamiętniki/Listy