Gwiezdny Wojownik tom 1: Działko, szlafrok i księżniczka

Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: Uroboros Cykl: Gwiezdny wojownik (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Uroboros
Gwiezdny wojownik (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction

Oficjalne recenzje i

Kosmos z przeceny

[ 17 ] Link do recenzji

Jedyna książka pani Miszczuk, której nie byłam w stanie przeczytać mimo, że bardzo chciałam. po 3 miesiącach dotarłam do połowy i odpuściłam czytanie.

Książka była przyjemna, rozrywkowa i mało angażująca. Takie czytadło, gdy chce się odpocząć lub przeczytać coś lekkiego.
Nie powiedziałabym, że książka jest zabawna, bo właściwie nic mnie w niej nie rozbawiło, jednak za taką ją się uważa.
Nie mam jakichś większych zastrzeżeń, po prostu coś przyjemnego na jesienne wieczory

Na półkach: , , , ,

Książka lekka i śmieszna. Podobała mi się i z chęcią przeczytałabym kontynuację

Pani Katarzyna poszła trochę po łatwiźnie z nazwami i pomysłami na fabułę, co na początku trochę mnie zraziło, ale koniec końców było śmiesznie i miło spędziłam czas. I oczywiście zauważyłam odwołania do Obcego co było moim zadaniem super zagraniem, bardziej niż odwołania do Gwiezdnych Wojen. Dziwny zbieg okoliczności że pewien pan mial na imię "Beleth Piotr...

Kosmos. Stary statek kosmiczny i różnorodne charaktery wśród załogi. To nie miało prawa się udać. Nasza dziwna galaktyczna ekipa ma jedno zasadnicze zadanie- uratować Zimie. Pomóc ma w tym tytułowe działko nuklearne, którego stan pozostawia wiele do życzenia. Z czasem pojawiają się dalsze elementy jak czerwony, seksowny szlafrok na równie pociągającej niewieście, która...

fajny pastisz:) spedzilam milo czas:)

Tak jak uwielbiam książki tej autorki tak, nie.... to nie dla mnie.

Przyjemna, lekka, zabawna, szybka lektura. Takie SF trochę parodiujące Gwiezdne Wojny. Co prawda autorka nie należy do moich ulubionych, jednak z chęcią sięgnę po kolejne części tego cyklu.

Śmieszna.... Wciągająca, karykaturalne postacie.... lekkie science-ficion które przyzwyczaiło do pewnych standardów a jednocześnie zostało wrzucone polskie realia :D

📍Rok 2463. Nasza planeta Ziemia jest jedną z wielu zamieszkanych i jedną z całkowicie zniszczonych planet. W przestrzeni kosmicznej trwa wojna między królestwem Macrosoft i Epple. Zawarcie małżeństwa między członkami rodów ma pogodzić zwaśnione rody. Z Ziemi wyrusza w śmiertelna misję Gwiezdny Wojownik, która ma nas ocalić przed asteroidą. Zespół z łapanki, złom zamiast...

Dyskusje

• Chcę w prezencie
  • Fantastyka
  • 2019
  • 2014
  • 2018
więcej mniej

Katarzyna Berenika Miszczuk Gwiezdny Wojownik tom 1: Działko, szlafrok i księżniczka Zobacz więcej