Gwiezdny Wojownik tom 1: Działko, szlafrok i księżniczka

Okładka książki Gwiezdny Wojownik tom 1: Działko, szlafrok i księżniczka
Katarzyna Berenika Miszczuk Wydawnictwo: Uroboros Cykl: Gwiezdny wojownik (tom 1) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Gwiezdny wojownik (tom 1)
Uroboros
2014-07-02
2014-07-02

Okładka książki Nawia. Szamanki, szeptuchy, demony Rafał Dębski, Marta Krajewska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Marcin Mortka, Marcin Podlewski, Martyna Raduchowska, Jagna Rolska, Anna Szumacher
Ocena 6,8
Nawia. Szamank... Rafał Dębski, Marta...
Okładka książki Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska, K.A. Figaro, Maya Frost, Anna Kasiuk, Katarzyna Berenika Miszczuk, Jagna Rolska, Agnieszka Rusin
Ocena 6,2
Gorące sekrety Zuzanna Arczyńska,&...
Okładka książki Silna Anna Cieplak, Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Aneta Jadowska, Katarzyna Berenika Miszczuk, Agnieszka Płoszaj, Dominika Słowik
Ocena 6,6
Silna Anna Cieplak, Natal...
Okładka książki Opowiadania nominowane do Nagrody Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla za rok 2020 Magdalena Kubasiewicz, Krzysztof Matkowski, Katarzyna Berenika Miszczuk, Krzysztof Rewiuk
Ocena 5,6
Opowiadania no... Magdalena Kubasiewi...

Oficjalne recenzje i

Kosmos z przeceny

Link do recenzji

347 28 120

Tak jak inne książki pani Miszczuk uwielbiam, tak ta nieco mnie zawiodła.
Jest to lekka historia, którą szybko się czyta, ale obawiam się, że to jedyne jej zalety. Humor tej książki jakoś do mnie nie trafiał i nie poczułam większej więzi z bohaterami. Mimo to myślę, że gdyby powstały kolejne części, sięgnęłabym po nie, ale wyłącznie z ciekawości.

Na półkach: , , , ,

„Gwiezdny wojownik: Działko, szlafrok i księżniczka” to całkiem przyjemne, momentami nawet zabawne czytadło. Jest to swoisty pastisz Star Treków, Star Warsów, Armagedonów i tym podobnych. Mam wrażenie, że autorka świetnie bawiła się popełniając tę książkę.

Sama historia jest dosyć prosta: oto w kierunku Ziemi leci asteroida, która po prostu rozwali planetę. By zapobiec...

Na samym początku nie mogłam się wciągnąć w tę książkę, nie działo się nic ciekawego. Jedynie dzięki bohaterom, którzy moim zdaniem są bardzo dobrze wykreowani (moją ulubioną postacią był Zygmunt), jednak ich zachowanie było czasami niedorzeczne.
Dopiero w późniejszych rozdziałach historia zaczynała nabierać tępa i zaczęła mi się bardziej podobać.
Na pewno po tej książce...

To miała być space opera z jajem. Przygody w kosmosie doprawione szczodrą dawką humoru. Ta książka miała sprawić, że porwie mnie wartki nurt zdarzeń na galaktyczną skalę i że raz po raz będę spadał z krzesła ze śmiechu! Miało być tak pięknie! No właśnie, miało. Ale coś nie pykło.

Trzeba oddać książce sprawiedliwość, że grupa bohaterów, których losy śledzimy, to...

Lekko, szybko i przyjemnie w ten sposób czyta się tę książkę.
Zabawna , momentami niedorzeczna ale można się pośmiać i dobrze przy niej bawić. Idealna na poprawę humoru i rozluźnienia się .Polecam!

Jedyna książka pani Miszczuk, której nie byłam w stanie przeczytać mimo, że bardzo chciałam. po 3 miesiącach dotarłam do połowy i odpuściłam czytanie.

Książka była przyjemna, rozrywkowa i mało angażująca. Takie czytadło, gdy chce się odpocząć lub przeczytać coś lekkiego.
Nie powiedziałabym, że książka jest zabawna, bo właściwie nic mnie w niej nie rozbawiło, jednak za taką ją się uważa.
Nie mam jakichś większych zastrzeżeń, po prostu coś przyjemnego na jesienne wieczory

Na półkach: , , , ,

Książka lekka i śmieszna. Podobała mi się i z chęcią przeczytałabym kontynuację

Pani Katarzyna poszła trochę po łatwiźnie z nazwami i pomysłami na fabułę, co na początku trochę mnie zraziło, ale koniec końców było śmiesznie i miło spędziłam czas. I oczywiście zauważyłam odwołania do Obcego co było moim zadaniem super zagraniem, bardziej niż odwołania do Gwiezdnych Wojen. Dziwny zbieg okoliczności że pewien pan mial na imię "Beleth Piotr...

Kosmos. Stary statek kosmiczny i różnorodne charaktery wśród załogi. To nie miało prawa się udać. Nasza dziwna galaktyczna ekipa ma jedno zasadnicze zadanie- uratować Zimie. Pomóc ma w tym tytułowe działko nuklearne, którego stan pozostawia wiele do życzenia. Z czasem pojawiają się dalsze elementy jak czerwony, seksowny szlafrok na równie pociągającej niewieście, która...

• Fantastyka
  • 2021
  • 2019
  • Chcę w prezencie
  • 2014

Katarzyna Berenika Miszczuk Gwiezdny Wojownik tom 1: Działko, szlafrok i księżniczka Zobacz więcej