Susza

biografia, autobiografia, pamiętnik
2013-01-25
arabska wiosna kair egipt kobieta kobieca pamiętnik zamieszki

Ciężko jest mi skupić się i napisać krótką, rzeczową notkę o tej książce. Pierwszy raz spotkałam się z sytuacją, w której czytałam książkę napisaną przez osobę, którą znam. Smaku dodaje fakt, że książka jest pewnego rodzaju pamiętnikiem, stąd uczucie towarzyszące czytaniu było przedziwne. Czytać czyjeś myśli, wchodzić do głowy tej osoby, analizując jej zachowania i...

• W najbliższym czasie
  • Literatura "dorosła"
  • Poszukuję
  • Do przeczytania w pierwszej kolejności
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Susza