Morskie zabytki Gdańska i okolic

Gdańsk zabytki
turystyka, mapy, atlasy
2011-01-01
Gdańsk zabytki

Każda książka, każde wydanie o zabytkach i znaleziskach archeologicznych jest wspaniała. Autor, jak sama nazwa wskazuje, skupia się na Gdańsku - szczególnie przyda się badaczom nadmorskich regionów. Pan Jerzy, mimo iż nazwa mówi o zabytkach, porusza w tej książce wiele ciekawych kwestii politycznych, handlowych, rozwoju gospodarki czy transportu. Zainteresowani tematem na...

• Gdańsk
  • Chcę w prezencie