Stopy w chmurach. Opowieść o pasji i obsesji biegania

Okładka książki Stopy w chmurach. Opowieść o pasji i obsesji biegania Richard Askwith
Okładka książki Stopy w chmurach. Opowieść o pasji i obsesji biegania
Richard Askwith Wydawnictwo: Galaktyka sport
sport
Feet in the Clouds: A Tale of Fell-running and Obsession
Galaktyka
2014-05-08
2014-05-08
Jacek Żuławnik
bieganie góry biegi górskie

Okładka książki Rzeźnik. Historia kultowego biegu Anna Dąbrowska, Piotr Skrzypczak
Rzeźnik. Histo... Anna Dąbrowska, Pio...
Okładka książki Ultranastawienie John Hanc, Travis Macy
Ultranastawienie John Hanc, Travis M...
Okładka książki Ultra. Dobiegniesz dalej niż myślisz Violetta Domaradzka, Robert Zakrzewski
Ultra. Dobiegn... Violetta Domaradzka...
Okładka książki Bieganie nie tylko dla żółtodziobów Scott Douglas, Bill Rodgers
Bieganie nie t... Scott Douglas, Bill...

"Ponieważ w biegach górskich chodzi przecież przede wszystkim o spełnienie z pozoru niespełnialnych marzeń".

Historia biegów górskich, jakie rozgrywane były (i są) w Anglii z perspektywy dziennikarza - aktywnego biegacza.

Dużo dygresji, dużo emocji i osobistych doświadczeń oraz dużo pytań (również o istotę i sens biegania).

Pokazuje szaleństwo i pragnienie wolności jakie stoi za Bob Graham Round. Czasem trochę nudnawa ale ogólnie wywołuje pozytywne uczucia, szczególnie u kogoś kto fascynuje się bieganiem po górach

Całkiem dobra książka
Miło się czytało
Polecam

-Ania

Całkiem dobra książka
Miło się czytało
Polecam

-Ania

Wiele wspaniałych historii, do których z chęciom jeszcze wrócę. Ciekawe postacie i sceneria.

• Bieganie
  • Sport
  • Papier
  • Literatura faktu
  • Przeczytane w 2022

Dodaj cytat z książki Stopy w chmurach. Opowieść o pasji i obsesji biegania