Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli kobieta szczęśliwa w związku

Małgorzata Kadysz Wydawnictwo: Poligraf poradniki
2014-02-05
2014-02-05
9788378561903
Poligraf
związki związek dla kobiet poradnik poradniki miłość szczęście uczucia psychologia namiętność zdrada mężczyzna mężczyźni

Seksistowski bełkot, zarówno w stronę mężczyzn jak i kobiet. Nie rozumiem jak można zachowywać się wobec partnera w ten sposób jaki poleca autorka. Zero szacunku, traktowanie z góry, jako kogoś głupszego, kogo chcemy wykorzystać dla własnych celów, żałosne manipulacje zamiast szczerej rozmowy. Nie dałam rady nawet tego doczytać, okropnie męczące g*wno, nie polecam ;)

Żenująca, głupia, i seksistowska pozycja. Autorka sugeruje, że równouprawnienie było największym błędem kobiet, zapominając, że bez niego nie byłaby w stanie wydać tej książki. Może to i dobrze, bo światu umknęłyby takie mądrości, jak to, że mężczyznę należy traktować jak skrzyżowanie sprzętu RTV i AGD, i jak nieodpowiedzialne dziecko. Zadziwia mnie stopień pogardy dla...

Ta książka jest strasznie bzdurna. Najbardziej rozbawiło mnie to, że (spoiler) chętniej zdradzają mężczyźni, którzy noszą paski do spodni i kobiety z długimi kolczykami w uszach. I te sposoby tresury faceta... Ludzie. Dowcipy stereotypowe i bardzo wymuszone, żadnej rzeczywiście sensownej porady na temat wspólnego życia. No nie polecam.

Byłam sceptycznie nastawiona do tej książki myśląc, że to kolejny nic nie wart poradnik a tu takie zaskoczenie!!!

Myślę, że KAŻDA dziewczyna /kobieta powinna przeczytać tę książkę ! Mimo ze ma tylko 96 stron, dowiemy się chyba większości rzeczy o facetach i ich sposobie myślenia, oraz o tym jak nasze zachowanie/słowa/ubiór wpływa na ich stosunek do nas.

POLECAM!!!

Książka jest rewelacyjna, mogę jedynie napisać, ze żałuję iż wcześniej jej nie przeczytałam. Polecam każdej kobiecie, która się czasami zastanawiała " czy to ze mną czy z nim jest coś nie tak " :)

Bardzo fajnie napisany poradnik. Powinno go przeczytać jak najwięcej kobiet. Panowie, którzy będą mieli okazję przejrzeć książkę będą potakująco kiwać głową przy każdej z 96 stron ;)

• W kolejce
  • Dzieci