Mężczyzna prosty w obsłudze, czyli kobieta szczęśliwa w związku

Małgorzata Kadysz poradniki 96 str.
9788378561903
Poligraf
poradniki
związki związek dla kobiet poradnik poradniki miłość szczęście uczucia psychologia namiętność zdrada mężczyzna mężczyźni

9788378561903
Poligraf
poradniki

Kup książkę

Seksistowski bełkot, zarówno w stronę mężczyzn jak i kobiet. Nie rozumiem jak można zachowywać się wobec partnera w ten sposób jaki poleca autorka. Zero szacunku, traktowanie z góry, jako kogoś głupszego, kogo chcemy wykorzystać dla własnych celów, żałosne manipulacje zamiast szczerej rozmowy. Nie dałam rady nawet tego doczytać, okropnie męczące g*wno, nie polecam ;)

Żenująca, głupia, i seksistowska pozycja. Autorka sugeruje, że równouprawnienie było największym błędem kobiet, zapominając, że bez niego nie byłaby w stanie wydać tej książki. Może to i dobrze, bo światu umknęłyby takie mądrości, jak to, że mężczyznę należy traktować jak skrzyżowanie sprzętu RTV i AGD, i jak nieodpowiedzialne dziecko. Zadziwia mnie stopień pogardy dla...

Ta książka jest strasznie bzdurna. Najbardziej rozbawiło mnie to, że (spoiler) chętniej zdradzają mężczyźni, którzy noszą paski do spodni i kobiety z długimi kolczykami w uszach. I te sposoby tresury faceta... Ludzie. Dowcipy stereotypowe i bardzo wymuszone, żadnej rzeczywiście sensownej porady na temat wspólnego życia. No nie polecam.

Byłam sceptycznie nastawiona do tej książki myśląc, że to kolejny nic nie wart poradnik a tu takie zaskoczenie!!!

Myślę, że KAŻDA dziewczyna /kobieta powinna przeczytać tę książkę ! Mimo ze ma tylko 96 stron, dowiemy się chyba większości rzeczy o facetach i ich sposobie myślenia, oraz o tym jak nasze zachowanie/słowa/ubiór wpływa na ich stosunek do nas.

POLECAM!!!

Książka jest rewelacyjna, mogę jedynie napisać, ze żałuję iż wcześniej jej nie przeczytałam. Polecam każdej kobiecie, która się czasami zastanawiała " czy to ze mną czy z nim jest coś nie tak " :)

Bardzo fajnie napisany poradnik. Powinno go przeczytać jak najwięcej kobiet. Panowie, którzy będą mieli okazję przejrzeć książkę będą potakująco kiwać głową przy każdej z 96 stron ;)

• W kolejce
  • Pozostałe