Castle Hill

Samantha Young Wydawnictwo: Penguin Books Cykl: On Dublin Street (tom 3.5) literatura obyczajowa, romans
Castle Hill: A Joss and Braden Novella
Data 1. wydania:
angielski
Penguin Books
Castle Hill: A Joss and Braden Novella
On Dublin Street (tom 3.5)
literatura obyczajowa, romans
angielski

Na półkach: , , , , , , ,

"Castle Hill" to dodatek i uzupełnienie historii Joss i Bradena.

Ta nowela pozwala nam przeżyć razem z nimi wielkie momenty z ich życia.
Zaręczyny, ślub, miesiąc miodowy, powrót do rzeczywistości i... naprawdę porządne załamanie się stosunków pomiędzy Joss i Bradenem spowodowane brakiem komunikacji i ich własnymi lękami.

Uwielbiam tą dwójkę i jestem ogromnie zadowolona,...

Dalsze losy Bradena i Joss. Książka podzielona na rozdziały, pierwszy opisuje zaręczyny, kolejne ślub, miesiąc miodowy i ich życie zaraz po powrocie na Dublin Street. Pochłonęłam ją jednego wieczoru, podobnie jak część pierwszą, czytało się ją lekko i przyjemnie. Utwierdziłam się w przekonaniu, że wiele bym dała za mężczyznę takiego jak Braden :)

Dyskusje

• On Dublin Street