Fuga przemijania. Słowo o eschatologii Jarosława Iwaszkiewicza

Okładka książki Fuga przemijania. Słowo o eschatologii Jarosława Iwaszkiewicza
Józef Majewski Wydawnictwo: Wydawnictwo w Podwórku językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Wydawnictwo w Podwórku
2014-05-22
2014-05-22
śmierć przemijanie eschatologia Jarosław Iwaszkiewicz litratura polska XX wiek

Okładka książki Znak nr 765 Joanna Bar, Wojciech Bonowicz, Halina Bortnowska, Andrzej Bursa, Tadeusz Gadacz, Patryk Hardziej, Józefa Hennelowa, Jerzy Illg, Dominika Kozłowska, Józef Majewski, Anna Mateja, Piotr Napiwodzki, Bronka Nowicka, Janusz Poniewierski, Redakcja miesięcznika Znak, Michał Zabdyr-Jamróz
Ocena 7,0
Znak nr 765 Joanna Bar, Wojciec...
Okładka książki Humanistyka. W czasach pop Józef Majewski, Henryk Markiewicz
Ocena 7,0
Humanistyka. W... Józef Majewski, Hen...
Okładka książki Tabu Polaków Michał Bilewicz, Stefan Chwin, Dominika Kozłowska, Jacek Leociak, Józef Majewski, Wit Szostak, Jacek Wasilewski, Marzena Zdanowska
Ocena 6,9
Tabu Polaków Michał Bilewicz, St...