Żona doktora

Elizabeth Brundage Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller literatura piękna
C&T Crime & Thriller
literatura piękna
2014-03-01

Nie jest tak źle. Wątki poboczne można potraktować jako tło. Postacie wyraziste, sytuacje "życiowe". Zdradzajacy, zdradzeni...życie. Dość ciekawie opisane.Reszta - tło.

Książka plasuje się w górnych rejonach przeciętności. Ciekawa w zamysłach historia rozpływa się w czymś, co można nazwać "przekombinowanie". Mógłby powstać interesujący dramat psychologiczny z elementami thrillera z dwoma małżeństwami w tle. Powstała sztuczna kombinacja tego co powyżej z dramatem społecznym. Nie mogę zrozumieć wciskania na siłę antyaborcjonistów i fanatyków...

• 2014
  • Kryminał/Thriller/Sensacja
  • Literatura "dorosła"
  • Literatura kobieca
  • Poszukuję
  • 2017
  • 2015

Dodaj cytat z książki Żona doktora