Niewzruszenie

Ewa Nowak Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Miętowa (tom 11) literatura młodzieżowa
2014-01-01
Miętowa (tom 11)
literatura młodzieżowa
2014-01-01
miłość rodzina dojrzewanie problemy

Miło się czytało. Dzięki tej książce, zaczęłam zastanawiać się więcej o świecie, kiedy byłam młodsza i to czytałam. W dodatku pokazała mi ważne sprawy w życiu w odpowiedni sposób.

Jedna ze słabszych w tej serii. Trochę pisana mam wrażenie na przymus byle seria trwała. Nie wszystkie wątki zostały zakończone. Książka raczej dość chaotyczna.

Pierwsze tomy serii miętowej były lepsze.

Fenomenalna. Kupiłam ta książkę zupełnie przypadkiem w antykwariacie, za grosze i z czystym sumieniem przyznaje że to jeden z najlepszych książkowych zakupów jaki poczyniłam! Spora dawka śmiechu i ironii, przezabawni, barwnie przedstawieni bohaterowie. Polecam każdemu kto lubi miło ale i ciekawie spędzić czas :)

Moja córka wzięła na obóz m.in. książkę "Niewzruszenie" Ewy Nowak.
Po jej powrocie zapytałam, czy poleca mi tę lekturę.
- No, tak, trochę, niekoniecznie.
- Hm...

Mimo braku rekomendacji, książkę przeczytałam.
Mnie wciągnęła od pierwszej strony!
Przede wszystkim uwiódł mnie nieco ironiczny styl autorki
i poczucie humoru głównych bohaterów rodzeństwa Marianny i Lwa.
Podczas...

Spędziłam miłe chwile w towarzystwie nietypowej rodzinki, Marianny i jej brata Lwa, ich mamy wróżki - Sylwany oraz taty - muzyka. Obrazu dopełnia hodowana w domu.... świnka. Nie, nie morska, normalna, tyle, że mniejsza :)

NIETUZINKOWA KSIĄŻKA, WYBITNEJ AUTORKI!
Aby zapoznać się z moją opinią zapraszam tutaj :

Swietnie pokazany dzisiejszy swiat w ktorym wszyscy mowia nam jak zyc (Napisalem troche inaczej zeby spoilerow nie bylo) :D

- Książka opowiada życiu rodzeństwa
- Nie występują w niej prawie żadne opisy, ale przez czyta ją się szybko i lekko
- Marianna jest bardzo fajną postacią, mocno nakreśloną, tak samo jak jej mama. Za to zachowania Gabi są denerwujące.
- Mimo wszystko miła książka na wakacje.

Może nie jest jakaś wybitna... ale za to bardzo lekka i z mnóstwem humoru. Przyjemnie się ją czytało, choć niewiele wniosła do mojego życia. Jeśli ktoś chce przeczytać coś krótkiego i za razem mało zobowiązującego, ta książka nadaje się idealnie. ;)

• Z biblioteki
  • Ewa Nowak