The Training

Okładka książki The Training Tara Sue Me
Okładka książki The Training
Tara Sue Me Wydawnictwo: NAL Cykl: Submissive (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Submissive (tom 3)
NAL
2013-10-01
2013-10-01
Erotica BDSM Adult Fiction Romance

Strasznie się męczyłam przy czytaniu tego tomu. Jak dla mnie za dużo scen erotycznych. Jestem fanką romansów, ale za tyle scen łóżkowych to ja podziękuję.

Abby i Nathaniela połączyło głębokie uczucie. Są parą, ale nie rezygnują z odgrywania roli sub-dom w weekendy, kiedy to Abby zakłada swoją obrożę i oddaje się we władanie swojego Mastera. Co z tego wyniknie? OMG, zaczyna się ostro i perwersyjnie. Dwie kary podczas jednego weekendu, trochę zabawek, a kolejne zapowiadają się jeszcze ciekawej. Erotycznie na 200%. Bardzo pozytywne spojrzenie na związek sub-dom jako prawdziwe oddanie się obu stron, wzajemne zaufanie, bez elementów poniżenia. Nie ma tu upokarzanej niewolnicy seksualnej, jak to bywa w tego typu relacjach, jest szczerość, oddanie, uwielbienie, a dodatkowo silne uczucie. Ta pozycja to poradnik dla par, które chciałyby poeksperymentować w zaciszu domowym, aby ubogacić swoje życie erotyczne. Przedstawiona łagodna wersja BDSM zdecydowanie bardziej skupiona na BDS niż SM, bo co to za dom, który nie lubi zadawać bólu i czuje się niekomfortowo podczas wymierzania kar. Ogromna ilość seksu i bardzo słodko i cukierkowo. Ech, taki romantyczny Master, można tylko sobie pomarzyć! No i najzabawniejsza sprawa w tego typu książkach - "szczytowanie na żądanie". Ech, kto by tak nie chciał ;-) Mimo, że nic się nie dzieje poza interesującymi scenkami w playroomie, to fajnie się czyta.

Niestety mimo najlepszego ostatniego rozdziału ta część strasznie mi się dłużyła. Uwielbiam historię Abbi i Nathaniela od samego początku, ale ta cześć zdecydowanie byłą najnudniejsza, zbyt cukierkowa chyba :/. Tak od połowy książki do przedostatniego rozdziału po prostu się męczyłam. Na szczęście ostatni rozdział mnie nie rozczarował i pozostawił odpowiedni sentyment i emocje. Niemniej jednak serię polecam :)

Nie wiem czegoś mi tu brakowało. Ale pomimo to kocham tę parę i należało im się szczęśliwe zakończenie.

Rewelacyjna historia ;)

Rewelacyjna historia ;)

To już koniec? Naprawdę? Dlaczego? Tak się wkręciłam w życie, nowe życie Abby i Nathaniela, w nowe sceny i wydarzenia, nowych bohaterów i ich dalsze losy. Fakt trochę wszystko było słodkie, bo nie było żadnych większych spięć, ale naprawdę gdy już się widzi, że to epilog, to tak szkoda, że to już koniec. Smuteczek. :(

Słodka i cukierkowa, takie odniosłam wrażenie po przeczytaniu, oczywiście cieszę się bo w końcu to jedna z moich ulubionych par i należy im się szczęśliwe zakończenie. Ta pozycja to jak poradnik i instruktaż w jednym dla kochających się par, które chcą wprowadzić w swoje życie BDSM. Nie jest to łatwe i nie ma lekkiego przepisu ale od czego jest komunikacja i uczenie się na błędach. Chwilami zabawna ale też wywołuje emocje. Świetny pomysł autorki z rozdziałami, raz pokazuje punkt widzenia i odczucia Nathaniela a raz Abigail. Polecam choćby dla ogromnej ilości scen seksu i zakończenia.

• Po angielsku
  • Erotyk