Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.00 zł

Dominikanie o siedmiu grzechach głównych

Roman Bielecki OPJarosław Głodek OP Wydawnictwo: W drodze Seria: Dominikanie o religia
W drodze
grzech Dominikanie rozważania
religia
Dominikanie o
grzech Dominikanie rozważania

Okładka książki Czas na rozwój Robert Friedrich, Amelia Golema, Dominik Golema, Michał Janocha, Jan Mela, Janusz Pyda OP, Mariusz Rosik, Grzegorz Ryś
8,5
Czas na rozwój Robert Friedrich, A...
Okładka książki Dominikanie o cnotach Cyprian Klahs OP, Krzysztof Popławski OP, Janusz Pyda OP
7,6
Dominikanie o ... Cyprian Klahs OP, K...
Okładka książki Jesteście na Ziemi, na to rady nie ma! Dialogi o teatrze Samuela Becketta Antoni Libera, Janusz Pyda OP
9,0
Jesteście na Z... Antoni Libera, Janu...

Niewielka, pięknie wydana książeczka odpowiednia dla wszystkich, którzy nie boją się lektur zapraszających do myślenia.

Ciekawa pozycja. Skłania do przemyśleń nad naturą człowieka, otwiera oczy na kwestie, których wolimy czasami nie zauważać w codziennym pędzie. Warta sięgania po nią od czasu do czasu.

Czasem trzeba siegać po takie lektury by stawać się lepszym człowiekiem...by walczyć ze złymi przyzwyczajeniami, nawykami... dla swojego otoczenia i samego siebie.
Ta ksiażeczka otwiera oczy...

Teksty zgromadzone w tomiku „Dominikanie o siedmiu grzechach głównych” ukazywały się pierwotnie w miesięczniku „W drodze”. Teraz zebrane w jedną całość mają służyć wszystkim zatroskanym o stan swojego sumienia w lepszym przygotowania się do sakramentu pokuty.

Sama spowiedź nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych, a rachunek sumienia bywa kłopotliwy. W książeczkach,...

• Dominikanie
  • Teologia
  • 2014
  • Religia/etyka/duchowość
  • 2015
  • ! BŚ
  • Teologia, rozwój duchowy

Dodaj cytat z książki Dominikanie o siedmiu grzechach głównych