Bond Girl

William Morrow & Company
2012-01-24
2012-01-24
0062065890

To historia Alex, której marzeniem była praca na Wall Street. W ogromnej finansowej piaskownicy w Cromwell czuła się doskonale. Nazwana przez współpracowników Dziewczynką gotowa była pracować ciężko po to aby odnieść sukces. Należy pamiętać, że kobiety w branży finansowej nie mają łatwo i muszą wiele udowadniać. Ja polubiłam Alex i kibicowałam jej więc tym bardziej polecam tą książkę.

Męski świat.
Pracuje w branży, w której rządzą mężczyźni i jako kobieta potrafię się utożsamić z bohaterką książki.
Faktem jest, że trzeba mieć zaparcie oraz silny charakter żeby się utrzymać i " coś znaczyć ".
Bardzo dziękuję autorce za pokazanie "Dziewczynki". Fajnie się czyta. Na pewno zpadnie mi w pamięci.

Męski świat.

Książka mnie wciągnęła na cały dzień czytania w wolnych godzinach. Zabawna, bardzo fajne opisy sytuacji, jak zwykle nie lubię opisów, to tu bardzo przyjemnie mi się je czytało. Niestety koniec historii daje wielki niedosyt :c

Trzeba lubieć takie książki jest dosyć fajnie opisane sytuację i dobrze się czyta zawsze to coś innego od prawdziwych histori

Wspaniale napisana książka, czyta się ją łatwo i wciąga. Bohaterowie maja mocno zarysowane charaktery, łatwo się wczuć w emocje bohaterki. Jedyne co mnie nie zadowoliło to zakończenie pozostawiające spory niedosyt. Tytuł na pewno sugerował nieco inne zakończenie.

Pozytywne czytadło

Pozytywne czytadło

Książka w sam raz na kilka wieczorów, napisana prostym i przystępnym językiem. Mnie wciągnęła i byłam ciekawa co dalej, choć jak w tego typu historiach, można łatwo przewidzieć dalszy ciąg.
Generalnie przyjemna i godna polecenia do przeczytania.

Generalnie przyjemna i godna polecenia do przeczytania.

Coś do połknięcia, przeczytania raz i zakończenia historii.

Coś do połknięcia, przeczytania raz i zakończenia historii.

Dobra. Myślałam, że będzie nudna, ale książka zaskoczyła mnie pozytywnie. Po jej przeczytaniu wiem, że kobiety są silne i nie mam co się załamywać byle głupotami. Każda z nas ma jakieś ambicje, które chcę w życiu spełnić. Tutaj widzimy jak kariera psuje nam życie prywatne i zasłania to co najważniejsze. Warto przeczytać żeby uświadomić sobie co jest dla nas na prawdę dobre. Oczywiście nie obeszło się bez romansów. Faceci to jednak świnie. Ale nie wszyscy. Książkę kupiłam w sieci marketów. Za niską cenę. Była warta zakupu.

to nie tylko życie na Wall Street, to również życie w polskich korporacjach, to zaskakujące jak mało różnimy się od Amerykanów kiedy mieć jest ważniejsze od być