Hamish Macbeth i śmierć policjanta

M.C. Beaton Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Hamish Macbeth (tom 30) kryminał, sensacja, thriller
Death of a Policeman, A Hamish Macbeth Mystery
Hamish Macbeth (tom 30)
kryminał, sensacja, thriller
Monika Skowron
seria kryminały hamish macbeth

Zdecydowanie najgorsza część cyklu o Hamishu. Miszmasz wszystkiego co było wcześniej, włącznie z narkotykami, których nawiasem mówiąc, nie lubię w kryminałach. No i co się stało z Hamishem? Zrobił się bezdusznym, egoistycznym bubkiem, który nic nie robi i myśli tylko o sobie.

Aktualnie ostatnia część przygód Hamisha Macbetha, młodego rudowłosego policjanta z posterunku obejmującego duży obszar w szkockich górach, gdzie mieszkańcy znają gaelicki. Hamish każdorazowo przypisuje swoje zasługi dalszym przełożonym. Inaczej dostałby awans i musiał przeprowadzić się do miasta. Aby nie stracić posterunku, ucieknie się nawet do szantażu.

Każdy z...

Ostatnia część przygód dzielnego choć leniwego policjanta z posterunku zlokalizowanego w malowniczej wiosce w szkockich górach. Hamish Macbeth pomimo rozwiązania wielu trudnych spraw dotyczących zabójstw na terenie podległym jego posterunkowi nie może liczyć na przychylność swoich przełożonych, a w szczególności nadużywającego alkoholu inspektora Blaira, który wpada na...

• 2014
  • Hamish Macbeth