Slammed

Colleen Hoover Wydawnictwo: Colleen Hoover Cykl: Slammed (tom 1) literatura dziecięca
Data 1. wydania:
angielski
Colleen Hoover
Slammed (tom 1)
literatura dziecięca
angielski

Przyjemna i świetna literatura obyczajowa - i jak dla mnie przygody Lake&Willa mogły pozostać 1 tomową historią.

Książki Colleen Hoover biorę w ciemno i wciągam za jednym podejściem. Przy każdym jednym tytule. Styl pisania przepełniony emocjami, opisami, punkt widzenia historia i zwroty akcji to coś co kocham. Historia Lake i Willa zapisuje się w moim sercu, tak samo przyjaźń łącząca pewnych, dwóch dziewięciolatków

Bardzo ładna książka, poruszająca trudne tematy żałoby, zakazanej miłości i trudnej życiowej rzeczywistości. Dodatkowo przyjemnie napisana, sprawia że nie można się od niej oderwać. Urzekająca. Tak właśnie bym ja określiła.

Na prawdę uwielbiam twórczość Colleen Hoover. Ma nietuzinkowe pomysły na książki, w każdej można dostrzec inne piękno i zupełnie inne spojrzenie na bardzo trudne tematy. Nie boi się wyzwań i za to ją niesamowicie podziwiam.
Niestety ta książka mi nie podeszła. To już druga z jej twórczości i chyba wydana zaraz jedna po drugiej, czyli na samym początku jej kariery autorki...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dla nie których to jest lekka książka, dla mnie zdecydowanie nie była ona łatwa. Być może dopiero kiedy starci się bliską osobę takie ,,Lekkie" powieści nabierają innego sensu. Piękno literatury na tym polega by każdy mógł zinterpretować lekturę na swój sposób.
Autorka pisząc ową lekturę, dała nam możliwość na swoją interpretację, miłości, śmierci jak i życia.

Dałabym 10, gdyby nie to, że główni bohaterowie od razu się w sobie zakochują, a nawet się dobrze nie poznali. Historia jak zawsze jak na książki Colleen Hoover piękna i z różnymi smaczkami. Można się zaskoczyć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam wiele książek tej autorki i ku zdziwieniu wszystkim były dla mnie OK, ale bez szału - wszystkie na jedno kopyto. Aż tu nagle sięgnęłam po "Pułapkę uczuć" i przepadłam. Wprawdzie trochę przypomina mi "Kochając Pana Danielsa"(nie wiem co było pierwsze, więc może właśnie powinnam na odwrót napisać), ale bardzo wciąga i wywołuje wachlarz emocji. Mam wrażenie, że...

2012

Colleen jest mistrzynią opisywania życiowych historii i przemycania recept na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.

Główna bohaterka Lake przeprowadza się wraz z mamą i dużo młodszym bratem do nowego miasta. Za sąsiadów ma o dwa lata starszego chłopaka Willa i jego młodszego brata. Można powiedzieć, że Lake i Willa urodziła strzała Amora i zakochali się w sobie od...

nie jest zła ale główny wątek zbyt podobny do 'kochając pana danielsa'

Co to była za książka!! Biorąc ja do ręki nie wiedziałam na co się pisze. Już od pierwszych stron mnie zauroczyła, od razu polubiłam główna bohaterkę. Lubię takie książki. Takie, przy których mogę sobie po prostu popłakać. Tu płaczu było duuuzo. Bardzo szybko się ja czyta już od pierwszych stron. Od razu biorę się za dwie kolejne części. Piękna opowieść o milosci, szybkim...

Dyskusje

8 226