Pingwin w opałach

2014-01-01
2014-01-01
32 min.
Anna Błasiak

Umieszczenie na ilustracjach: uwikłanego w konieczność ucieczki pingwina, powiewających habitów zakonnic, a następnie kelnerów ubranych w elegancką czerń z bielą, to pomysł w istocie znakomity.

A jeśli chodzi o koty ...
No w każdym razie i ja często za ostatni grosz szłam do kina.

Zabawna opowiastka o problemie i sprytnych kotach, które w niecny i niewłaściwy sposób chciały go rozwiązać. Na całe szczęście dobro zawsze wygrywa, a zło jest ukarane.

Pingwin kontra trzy wygłodniałe koty - to musiało się udać. Pierwsza książka Helen Hancocks - udany debiut, nie tylko od strony graficznej. Poczucie humoru autorki najwyraźniej współgra z moim, ilustracje - świetne. Wydawnictwo Łajka trzeba zapamiętać - kolejny wart uwagi tytuł, w dodatku tak jak pozostałe - pięknie wydany.

• Dziecięca
  • Dla szkrabów
  • 2016
  • Przeczytane z Hanią
  • Czytam dzieciom
  • Must have dla Elizy
  • Samodzielne

Dodaj cytat z książki Pingwin w opałach