Aftershock

Okładka książki Aftershock Sylvia June Day
Okładka książki Aftershock
Sylvia June Day Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Jax i Gia (tom 1,2) literatura obyczajowa, romans
Jax i Gia (tom 1,2)
Harlequin
2014-03-11
2014-03-11
erotyk

Na półkach: , , , , , ,

Totalnie nie rozumiem o co chodzi w tej całej historii. Jax i Gia są jakimiś wywalonymi w kosmos postaciami i to w negatywnym sensie. Krzywdzą siebie nawzajem, co jest dla mnie totalnym absurdem.
Nie skończyłam tej książki bo po prostu było to dla mnie niewykonalne.

Nie skończyłam tej książki bo po prostu było to dla mnie niewykonalne.

Romans z tłem politycznym i kulinarnym. Historia stara jak świat. Dwójka ludzi się w sobie zakochuje ale na przeszkodzie staje wielka polityka i koneksje rodzinne. Po latach następuje kolejne spotkanie i nowe rozdanie czy tym razem bohaterowie będą gotowi podjąć się związku i zaryzykować walkę o miłość?

2079
2017

Kolejna książka tej autorki napisana lekko i bez przesady. Czytało się jak opowiadanie o historii bogatego mężczyzny, który dwa lata wcześniej porzucił młodą Włoszkę. Przypadkiem się spotykają, zaczyna się ciekawe opowiadanie. Dla tych, którzy nie przepadają za harleqinami proponuję omijać tę pozycję. Jednak ja też za nimi nie przepadam, a przypadła mi do gustu. Może lubię czytać Sylvię Day.

On - przebojowy, piękny i bogaty, ona - ponętna i seksowna. Trochę erotyki, trochę banałów i pseudo-problemów; właściwie książka o niczym.
100% harlequina w harlequinie. Ale jeśli ktoś lubi, to śmiało.

100% harlequina w harlequinie. Ale jeśli ktoś lubi, to śmiało.

Szybkie, lekkie romansidło. Przyjemne i niewymagające. Nie za długie, złożone z dwóch tytułów, które doskonale odzwierciedlają treść. W sam raz na jeden wieczór. :)

Ekstaza,
Euforia...

Lekka i przyjemna ze szczyptą pikanterii.

Ekstaza,
Euforia...

Lekka i przyjemna ze szczyptą pikanterii.

Moja przygoda z książkami Pani Day właśnie się skończyła.
Nie cierpię harlequin-ów. Nie cierpię erotyków.
Książki o pięknych, młodych, bogatych i napalonych też mnie nie pociągają.
Miałam ochotę odłożyć książkę już po kilku stronach

Moja przygoda z książkami Pani Day właśnie się skończyła.
Nie cierpię harlequin-ów. Nie cierpię erotyków.
Książki o pięknych, młodych, bogatych i napalonych też mnie nie pociągają.
Miałam ochotę odłożyć książkę już po kilku stronach

Przez dłuższy czas zwlekałam przed sięgnięciem po książki tej autorki. Jednak przeglądając półkę w bibliotece skusiłam się przeczytać historię Jaxa i Gianny.

Nie zawiodłam się. Ich historia mnie bardzo zainteresowała i polecam również innym z zapoznaniem się :)

Lekka przyjemna książka. Bardzo szybko się czyta. Ja osobiście bardzo lubię powieści tej autorki. Na podstawie tej książki powstał film, który oczywiście oglądałam.

Gianna ma marzenie by pracować jako asystentka znanej i cenionej Lei Young. Marzenie tej kobiety spełnia się. Niespodziewanie do życia kobiety powraca jej był chłopak, który zostawił ją dwa lata temu. Gianna udaje że nie zna Jacksona. Mężczyzna nie podda się tak łatwo. Jackson Rutledge jest przystojny,dąży do celu by znów zdobyć Gianne. Czy uda mu się to? Jeśli chcecie wiedzieć przeczytajcie tą książkę.

Strasznie irytujące postacie, ich związek polegał tylko na seksie. Nie kumam w ogóle o co chodziło jej, a o co jemu. Przeczytałam do końca, ale nie lubię takich płytkich książek.

• Romans
  • Erotyk