Pułapka uczuć

Slammed
Slammed (tom 1)
literatura młodzieżowa
Katarzyna Puścian

Dla nie których to jest lekka książka, dla mnie zdecydowanie nie była ona łatwa. Być może dopiero kiedy starci się bliską osobę takie ,,Lekkie" powieści nabierają innego sensu. Piękno literatury na tym polega by każdy mógł zinterpretować lekturę na swój sposób.
Autorka pisząc ową lekturę, dała nam możliwość na swoją interpretację, miłości, śmierci jak i życia.

Dałabym 10, gdyby nie to, że główni bohaterowie od razu się w sobie zakochują, a nawet się dobrze nie poznali. Historia jak zawsze jak na książki Colleen Hoover piękna i z różnymi smaczkami. Można się zaskoczyć.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przeczytałam wiele książek tej autorki i ku zdziwieniu wszystkim były dla mnie OK, ale bez szału - wszystkie na jedno kopyto. Aż tu nagle sięgnęłam po "Pułapkę uczuć" i przepadłam. Wprawdzie trochę przypomina mi "Kochając Pana Danielsa"(nie wiem co było pierwsze, więc może właśnie powinnam na odwrót napisać), ale bardzo wciąga i wywołuje wachlarz emocji. Mam wrażenie, że...

1995

Colleen jest mistrzynią opisywania życiowych historii i przemycania recept na radzenie sobie z trudnymi sytuacjami.

Główna bohaterka Lake przeprowadza się wraz z mamą i dużo młodszym bratem do nowego miasta. Za sąsiadów ma o dwa lata starszego chłopaka Willa i jego młodszego brata. Można powiedzieć, że Lake i Willa urodziła strzała Amora i zakochali się w sobie od...

nie jest zła ale główny wątek zbyt podobny do 'kochając pana danielsa'

Co to była za książka!! Biorąc ja do ręki nie wiedziałam na co się pisze. Już od pierwszych stron mnie zauroczyła, od razu polubiłam główna bohaterkę. Lubię takie książki. Takie, przy których mogę sobie po prostu popłakać. Tu płaczu było duuuzo. Bardzo szybko się ja czyta już od pierwszych stron. Od razu biorę się za dwie kolejne części. Piękna opowieść o milosci, szybkim...

Lekka książka z przyjemną historią miłosną, a także wzruszającymi i zabawnymi momentami. Idealna na wolny wieczór.

Sama nie wiem co myśleć tej książce. Z jednej strony bardzo mi się podobała. Lake od razu polubiłam, choć były momenty kiedy jej niedojrzałość i egoizm mnie trochę irytował, ale tłumaczyłam sobie w tych chwilach, że to przecież tylko nastolatka, która ma naprawdę rozsypane życie.
Will to typowy bohater stworzony przez Hoover. Aż nazbyt idealny, ale lubię to w jej...

Fakt, że czyta się jednym tchem, ale jednak rozczarowała mnie treść. Jest to napisane bez odpowiedniej głębi, a temat jest trudny - jest śmierć, żałoba, rozczarowanie, niespełniona miłość.
Jeśli ktoś ma ochotę na tą samą tematykę, łącznie z relacją uczennica-nauczyciel, polecam sięgnąć po "Kochając Pana Danielsa" Brittainy C. Cherry - jest napisana dużo lepiej, czyta się...

Brak słów na to jak bardzo zauroczyłam się tą serią! Definitywnie muszę w najbliższym czasie sięgnąć po nią ponownie! Krótka seria którą pochłonęłam w ciągu dwóch dni i nie żałowałam ani sekundy!

Bohaterowie i ich historia - szczęśliwa, smutna, zabawna, tragiczna, urocza..... wszystko co można sobie wyobrazić!

Dyskusje

8 152