Pułapka uczuć

Slammed
Slammed (tom 1)
literatura młodzieżowa
Katarzyna Puścian

"Pułapka uczuć "to pierwsza część trylogii "Slammed ". Opowiada historię Layken dziewczyny która wraz z bratem i matka przeprowadzaja się do innego miasta . Dziewczyna czuje ze czeka ją kiepski rok ,zmienia zdanie gdy poznaje przystojnego sąsiada Willa. Jednak okazuje się, że pomimo zauroczenia nie mogą być razem gdyż on jest jej nauczycielem poezji.

Strasznie mnie ta...

Książka ta jest wspaniała- jak wiele książek Colleen Hoover. To jedna z tych książek, przy których krzyczysz na całe mieszkanie "BOŻE, CO TU SIĘ STAŁO?!" (przynajmniej ja tak robiłam). Serwuje nam ona bardzo wiele różnorodnych emocji, które zostają w tobie przez najbliższe dobre dwa tygodnie (lub dłużej) po przeczytaniu.

Urocza książka, w sam raz na chwilę zapomnienia. Nie skomplikowana, ale też nie nudna.

ciekawa historia

Książkę czyta się szybko, a wręcz ją pochłania. Bohaterowie są nawet nieźle rozpisani, ale za to też ckliwi i mogliby wyznawać sobie miłość na każdej stronie. W moim przekonaniu dostałam to na co się pisałam, czyli na słodki romans, ale nawet "ta miłość i te wyznania" były dla mnie mdłe. Historia też tak naprawdę nie jest szczególnie oryginalna, więc ocena sama w sobie jest...

Super książka, bardzo polecam :)

Chociaż historia sama w sobie mi się podobała to niestety cały efekt psuje nie kto inny jak.....Layken. Tak tak to właśnie ona zraziła mi całą książkę. Historia serio bardzo fajna, zakazana miłość, śmierć rodziców, to jaki ma wpływ na bohaterów i ich życie itd. Nawet Will, który momentami mnie irytował, zdołał zdobyć moje serduszko. No i wracając do największego...

Typowa Colleen Hoover. Ciekawie i szybko się czyta. Historia emocjonującego związku osiemnastolatki i jej nauczyciela. Książka jest pełna zwrotów akcji, wzruszeń i humoru. Dodatkowo wzbogaca ją wplecenie nietypowej poezji, która jest pasją głównego bohatera.

Collen Hoover kolejny raz nie zawodzi!!! Zadziwiające jest to, że sięgając po książki tej autorki ma się pewność, że na pewno będzie noc nieprzespana, bo nie odpuści się jej do samego końca!
,,Slammed'' przedstawia historię młodych osób, z którym los się łatwo nie obszedł. Layken osiemnastolatka, której świat wywrócił się do góry nogami, śmierć ojca zachwiała jej życiem ,...

Bardzo zawiodła mnie ta książka, po tylu dobrych opiniach spodziewałam się czegoś naprawdę niesamowitego.
Dostałam za to bohaterkę, która przeżywa rozstanie z chłopakiem, którego zna trzy dni, jakby była z nim w związku trzy lata.
Dostałam bohaterkę, która twierdzi, że jest na tyle dojrzała, żeby zostać opiekunem swojego brata, ale nie potrafi okazać ani szacunku swojej...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dyskusje