Przekręt. Futbol i zorganizowana przestępczość

sport piłka nożna

Oficjalne recenzje i

Piękna gra?

[ 5 ] Link do recenzji

Dzięki współpracy z wydawnictwem Officyna, trafiła do mnie książka Delcana Hilla pt.: "Przekręt. Futbol i zorganizowana przestępczość". Książka, która może zmienić spojrzenie na futbol i międzynarodowe rozgrywki, nie tylko klubowe ale także reprezentacyjne.

Książka doczekała się publikacji w aż piętnastu językach. Pierwsze wydanie w 2008 roku spowodowało ogólnoeuropejskie...

Jeśli ktoś jeszcze wierzy w tzw. ducha sportu to spokojnie może sobie odpuścić tę książkę. Dla mnie to w zasadzie gwóźdź do trumny zainteresowania piłką nożną. Całkowicie przestałem już oglądać mecze, śledzę jeszcze wyniki, ale coraz rzadziej.
Z chwilą kiedy do sportu weszły pieniądze z transmisji telewizyjnych, skończył się sport a zaczął się biznes.
Nie czyta jej się...

Całość: http://lovefootball.pl/42/items/declan-hill-przekret.html

Korupcja w piłce nożnej to dla Polaków żadna nowość. Po tym jak Fryzjer wyczesał nam przestępczy półświatek w kraju ujawniono już ponad 600 ustawionych spotkań. Declan Hill jest takim naszym Dominikiem Pankiem z budżetem i misją, której twórca bloga Piłkarska Mafia przyznaje, że nie czuje. Misją Hilla nie...

Dyskusje

• Futbol