Medytacje nad Ewangelią dni powszednich. Przewodnik do dialogu ze słowem Boga

Tomáš Špidlík Wydawnictwo: Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew" religia
Il Vangelo di ogni giorno
Lucyna Rodziewicz
Wydawnictwo Franciszkanów "Bratni Zew"
religia ewangelia
Il Vangelo di ogni giorno
religia
Lucyna Rodziewicz
religia ewangelia

Najlepszy z dostępnych obecnie domowych komentarzy do czytań niedzielnych i świątecznych. Zamiast luźnych impresji, niejednokrotnie rozbieżnych z sensem tekstu ewangelicznego, proponuje rzetelną wiedzę teologiczną, podaną w możliwie jak najbardziej przystępny sposób. To właśnie mocne osadzenie w tradycji refleksji katolickiej i egzegezie, a ponadto - życiowa mądrość autora,...

więcej mniej