Tao zdrowia

Rebis
2014-03-11
1995-01-01
Tomasz Sikora
tao zdrowie leczenie medycyna wschodnia

To wszechstronny poradnik harmonijnego i pozytywnego stylu życia. Wzbudza w czytelniku dalszą ciekawość taoizmu. W przystępny sposób przedstawiono system reguł dotyczących zdrowego życia. Znajdziesz drogi czytelniku wskazówki na temat doboru produktów żywnościowych, ich odpowiedniego łączenia, odtruwania organizmu, ćwiczeń oddechowych.

Bardzo dobra pozycja dla osób szukających naturalnych metod leczenia. Ocieka treścią. Warto przeczytać Polecam

Dobre wprowadzenie do taoizmu. Oprócz podstawowych informacji na jego temat treść dotyczy głównie diety, oddychania i ćwiczeń. Bardzo praktyczna.

Książka bardzo konkretna, dużo fajnych i możliwych do zrealizowania porad, ćwiczeń pro-zdrowotnych. Cieszę się, że autor uniknął nużącego, bezproduktywnego filozofowania, jak to często bywa w tego typu publikacjach.

Fakt, bardzo praktyczna książka. Dużo ćwiczeń, sposoby znoszenia blokad, dieta wraz z łączeniem różnych produktów, jej wpływ na organizm.
Trochę podbudowy teoretycznej.
W sumie warto przeczytać.

Trochę podbudowy teoretycznej.
W sumie warto przeczytać.

Swietna książka, która zawiera szeroki zakres wiedzy. Od lat wracam do niej regularnie. Polecam.

• Zdrowie - informacje, poradniki
  • Zdrowie