Zamknięci

Jan Paweł Krasnodębski Wydawnictwo: Videograf literatura piękna
Videograf
literatura piękna
2014-03-12

Ciekawy temat - problemy dziadka, ojca i syna oraz ciekawy pomysł na fabułę. Reszta byle jaka. Cała książka została napisana prostymi, krótkimi zdaniami. Postaci i wydarzenia bez polotu, czarno-białe w wyrazie. Postać 13-latka mało rzeczywista, szczególnie jego wypowiedzi i przemyślenia. W efekcie całość dość kiczowata.

Krasnodębski nigdy nie zawodzi.

Czytając książkę miałam mieszane uczucia. Z jednej strony pociągające było psychologiczne podejście do bohaterów,a z drugiej brak jakieś konkretnego wątku był męczący. Jednak ogólnie książkę oceniam pozytywnie.
Tomek, najmłodszy z trzypokoleniowej rodziny, przechodzi aktualnie fazę buntu,pierwszej inicjacji seksualnej, poszukiwania wrażeń i siebie, jako jednostki. Szuka...

• Psychologiczne
  • Chcę w prezencie