Dyskusje o książce 52 tygodnie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pokaż mi książkę, która...
 Czarna owca Czarna owca Pokaż mi książkę, którą lubisz, ale resztę dzieł jej autora już nie bardzo.
1 rok temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Luty 2019)
Wypożyczone :  Aberrations. Bestia się budzi Aberrations. Bestia się budzi Nowa książka autora cyklu Stracharz. Jestem ciekawy tego co dostanę i liczę na przyjemną lekturę :).  Księga Luster Księga Luster
5 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (listopad 2017)
Sprzedam / wymienię:  5 lat młodsza w 5 tygodni  Bez pamięci  Bezpieczna przystań  Blondynka w Urugwaju  Carpe diem  Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy  Dawaj i bierz
Wymienie/Sprzedam (sierpień 2017)
mamy WRZESIEŃ, a to jest wątek na SIERPIEŃ. piszcie we właściwym, a nie tak bezmyślnie w starym...
Wymienię/sprzedam [lipiec 2017]
Sprzedam, stan idealny, po 25 zł - przesyłka wliczona w cenę:  Gus  Lato koloru wiśni  Bez słów
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( styczeń 2017 )
Będę musiała też się zacząć rozglądać jak będę chciała coś niedostępnego, zwłaszcza że Twoje książki są, patrząc na zdjęcia, zawsze w bardzo dobrym stanie (o ile nie idealnym). :) "Prosto z piekła" nie czytałam, będę musiała sobie wypożyczyć z biblioteki. Spojrzałam na allegro z ciekawości - rzeczywiście najtaniej to tam nie jest...
7 lata temu
Pokazuje 6 z 9