Bafomet

2009-01-01
56 min.
Michał Knihinicki
Bafomet satanizm ONA okultyzm

Okładka książki Hysteron Proteron - Wewnętrzne Nauki ONA Anton Long, Order of Nine Angles
Ocena 10,0
Hysteron Prote... Anton Long, Order o...
Okładka książki Codex Saerus. Czarna Księga Szatana Order of Nine Angles, Conrad Robury
Ocena 6,0
Codex Saerus. ... Order of Nine Angle...

Krótki zbiór informacji o bogini Bafomet.
Poznamy między innymi genezę Jej imienia oraz dowiemy się jak na przestrzeni lat zmieniał się Jej wizerunek.
Książka zakończona inwokacją do Bafomet.
Tłumaczenie wierne, z dokładnymi przypisami tłumacza w przypadku każdej nieścisłości.
Bardzo ładnie wydana, dodatkowo zakładka w postaci karty Tarota 'Mistress of the Earth'.
Aktualnie...

• Satanizm