A Trail of Ink

Melvin R. Starr Wydawnictwo: Lion Hudson Cykl: The Chronicles of Hugh De Singleton, Surgeon (tom 3) powieść historyczna
Data 1. wydania:
angielski
Lion Hudson
historyczna średniowiecze kryminał
A Trail of Ink
The Chronicles of Hugh De Singleton, Surgeon (tom 3)
powieść historyczna
angielski
historyczna średniowiecze kryminał

Morderstwa, pościgi, pułapki, zdrady i romans. Hugh się rozszalał. Jak na razie najbardziej wciągająca w serii, ale nie tracąc przy tym nic na wierności historycznej i walorach edukacyjnych.

PS. Nie porównywać do Imienia róży. Na tle Singletona Imię róży jest jak z Hollywood.

• Powieści historyczne
  • Po angielski