Buntownik

Okładka książki Buntownik
Jay Crownover Wydawnictwo: Amber Cykl: Naznaczeni Mężczyźni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Naznaczeni Mężczyźni (tom 1)
Rule
Amber
2014-03-18
2014-03-18
Data 1. wydania:
2012-12-30
Ewa Spirydowicz
miłość śmierć romans sekret rodzina

Ciekawa książka, szybko się ją czyta.
Przedstawia historię dwóch różnych od siebie ludzi, których połączyło uczucie.
Z jednej strony jest to typowa historia zakazanej miłości, ale z drugiej strony to warta przeczytania lektura od której trudno się oderwać.

Na półkach: , , , , ,

Ona przyjaciółka jego zmarłego brata. On Czarna owca rodziny. Czy aby wszystko jest tak jak wygląda?

Potrzebowałam czegoś lekkiego po kilkunastu cięższego kalibru książkach i wybrałam serie kobiecej literatury. Nie znajdę tu refleksji nad doczesnością, jedynie odprężenie po ciężkim dniu w pracy. Gdy czegoś nie mamy na wyciągnięcie ręki szukamy tego gdzie indziej. Co mogę napisać o samej książce? Jeśli celem jej było zaszokowanie czytelnika to mnie się nie udało. Może...

Książkę przeczytałam w sumie trzy razy i za każdym odkrywałam w niej coraz to nowsze doznania. Świetnie się czyta i balansuje się pośród różnych emocji. Muszę przyznać, że fabuła dość oklepana, ale są wątki zmieniające podejście do niej.

Nawet nie była zła, chociaż niezdecydowanie głównego bohatera było momentami irytujące.

Dobrze się czyta. Szybko.
Ciekawi, dość nietypowi bohaterowie. fajne relacje i całkiem nietuzinkowa historia.
Jedyne co drażni to fakt, że dorośli ludzie nie potrafią rozmawiać, tylko odtrącają się nieustannie.
A no i przy końcu, gdy ona mówi mu, że go kocha, a on odpiera, że ją pokocha, podczas gdy uprawiają romantyczny seks, a ona oddała mu wszystko, co miała. Ok,...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Niezła. Z tego co się orientuję mamy serię podobną do L. J. Shen ("Szakal", "Brutal", itd.), z tą różnicą, że nie ma tu aż takiej intensywności - jest więcej uczuć i emocji jakby wygładzonych, ale nie mniejszych niż we wspomnianych książkach. Wszystko przewidywalne aż do bólu. Nie jest to książka "z wyższej półki". Super polotu też brak, ale chyba nie o to tu chodzi, a...

Buntownika już raz czytałam bardzo dawno temu. Jednak ostatnio naszło mnie na przypomnienie sobie tej książki. Podobała mi się wtedy i teraz też jestem nią zachwycona.
Buntownik przedstawia historię Shaw - grzecznej dziewczyny z dobrego domu oraz Rule - zbuntowanego, pokrytego tatuażami i kolczykami chłopaka, którzy znają się od dziecka. Różni ich wszystko, a mimo to...

Mimo, że nie jest to jakaś super rewelacyjna książka, to Uwielbiam ją!! Najczęściej do niej wracam i wcale mi się nie nudzi.

"Buntownik "to pierwsza część popularnej serii z gatunku New Adult "Naznaczeni mężczyźni " .

W tej części głównym bohaterem jest Rule Archer.

Rule to przystojny i młody chłopak. Od lat buntuje się, nosi ekstrawaganckie fryzury, jego ciało pokrywają liczne tatuaże. Rule pracuje w salonie tatuażu, kocha swoją pracę i imprezuje i zalicza coraz to nowe chętne i ładne...

3 567
    1 660