Smaczne zupy. 365 smacznych przepisów.

Kate McMillan Wydawnictwo: Buchmann kulinaria, przepisy kulinarne
Soup of the Day
Małgorzata Korowaj
Buchmann
Soup of the Day
kulinaria, przepisy kulinarne
Małgorzata Korowaj

Okładka książki Pomysły na lunch box. Do pracy. Do szkoły. Na wycieczkę Sarah Putman Clegg, Kate McMillan
7,0
Pomysły na lun... Sarah Putman Clegg,...

Książka jest bardzo ładnie wydana. Zawiera wiele ciekawych i nietypowych pomysłów na zupy. Podział na sezony z lubością ignoruję.

Lubię te książkę, za ładne wydanie, smaczne i nieskomplikowane przepisy (choć czasami trudno o surowce wyjściowe) i w miarę rozsądny skorowidz. Dobry zakup.

Uwielbiam w tej książce skorowidz produktów, który pozwala szybko odnaleźć wśród gąszczu przepisów ten jeden mnie interesujący. Całość książki została skonstruowana w formie kalendarza - mamy 12 miesięcy i każdego dnia możemy ugotować inną zupkę. Proponowane potrawy odpowiadają aktualnie dostępnym sezonowym produktom. Przepisy są zróżnicowane i jest ich tak wiele, że długo...

• Do kupienia
  • Kuchnia
  • Chcę w prezencie
  • Herbs & Vegetarian & Cooking & Gardening
  • Kulinaria/historie, obyczaje okołokuchenne
  • Książki kulinarne, które posiadam

Dodaj cytat z książki Smaczne zupy. 365 smacznych przepisów.