1863 metų sukilimo ženklai Arturo Grottgerio kūrybos cikluose "Polonia" ir "Lituania" / Powstanie Styczniowe w cyklach prac Artura Grottgera "Polonia" i "Lituania"

Vita AndriušytėLiuda Jakubčionienė Wydawnictwo: Litewskie Muzeum Sztuki sztuka
Albina Strunga
Litewskie Muzeum Sztuki
Artur Grottger Powstanie Styczniowe po litewsku Polonia Lituania malarstwo polskie
sztuka
Albina Strunga

Okładka książki Legenda legionów Marek Cisek, Joanna Dufrat, Krzysztof Filipow, Krzysztof Andrzej Jeżewski, Michał Klimecki, Jarosław Kurkowski, Jacek M. Majchrowski, Wacława Milewska, Mirella Kurkowska, Tomasz Nałęcz, Hanna Szczechowicz, Maria Zientara
7,3
Legenda legionów Marek Cisek, Joanna...
Okładka książki Sztuka Legionów Polskich i jej twórcy 1914-1918 r. Wacława Milewska, Maria Zientara
7,0
Sztuka Legionó... Wacława Milewska, M...