1863 metų sukilimo ženklai Arturo Grottgerio kūrybos cikluose "Polonia" ir "Lituania" / Powstanie Styczniowe w cyklach prac Artura Grottgera "Polonia" i "Lituania"

Okładka książki 1863 metų sukilimo ženklai Arturo Grottgerio kūrybos cikluose
2013-01-01
2013-01-01
34 min.
Albina Strunga
Artur Grottger Powstanie Styczniowe po litewsku Polonia Lituania malarstwo polskie

Okładka książki Legenda legionów Marek Cisek, Joanna Dufrat, Krzysztof Filipow, Krzysztof Andrzej Jeżewski, Michał Klimecki, Jarosław Kurkowski, Jacek M. Majchrowski, Wacława Milewska, Mirella Kurkowska, Tomasz Nałęcz, Hanna Szczechowicz, Maria Zientara
Ocena 7,3
Legenda legionów Marek Cisek, Joanna...
Okładka książki Sztuka Legionów Polskich i jej twórcy 1914-1918 r. Wacława Milewska, Maria Zientara
Ocena 7,0
Sztuka Legionó... Wacława Milewska, M...
Okładka książki Legiony Polskie 1914-1918 - Zarys historii militarnej i politycznej Wacława Milewska, Janusz Tadeusz Nowak, Maria Zientara
Ocena 8,3
Legiony Polski... Wacława Milewska, J...