Rozeznanie duchowe

Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC
chrześcijaństwo duchowość
religia
chrześcijaństwo duchowość

Okładka książki Instaurare omnia in Christo. O zbawieniu, teologii, dialogu i nadziei. Profesorowi Wacławowi Hryniewiczowi OMI w 70. rocznicę urodzin Wacław Hryniewicz, Przemysław Kantyka, praca zbiorowa
8,0
Instaurare omn... Wacław Hryniewicz,&...

Niepozorna książeczka, ale bardzo wartościowa. Uważam że chociaż pisana przez mnicha benedyktyńskiego, to zasługuje na uwagę każdej osoby zainteresowanej duchowością. Uwagi autora są bardzo trafne i uniwersalne.

• Duchowa literatura
  • Religia, Teologia

Dodaj cytat z książki Rozeznanie duchowe