Incydent

Wydawnictwo Wielokrotnego Wyboru
2013-01-01
2013-01-01
35 min.
gra paragrafowa gra książkowa gamebook zombie

Szkoda, że tylko miniaturka, treściowo jest potencjał na więcej. Opowiadanie rzeczywiście zwraca uwagę na problem osób niepełnosprawnych, dla których zwykłe wyjście do apteki związane jest z dylematami, o których osoba zdrowa nie ma pojęcia. Polecam jako krótki przerywnik.

Daję plusa za samo niestandardowe podejście do głównej bohaterki i związaną z tym perspektywą na inwazję zombie (no i jeszcze zamiana bohatera pod koniec, równie zaskakujące). Sama przygoda skończyła się zdecydowanie za szybko, bo nie zdażyłem się specjalnie wczuć. No, ale rozumiem, taka ot miniaturka.

Moje drugie spotkanie z gamebook'ami i w sumie chyba to nie moja bajka...chociaż może muszę spróbować jakiejś dłuższej gry paragrafowej, bo w trakcie tych 20-30 stron trundo cudów wymagać...

• Gry książkowe/paragrafowe
  • Podarowano.