Śnieżny poranek Muminka

Harald Sonesson Wydawnictwo: Egmont Polska Cykl: Muminki - H. Sonesson literatura dziecięca
Nar veden tog slut
Muminki - H. Sonesson
literatura dziecięca
Anna Maija-Biskupska
Muminki zima sport przygoda

Muminek budzi się rano i jest mu zimno więc postanowił ,że pójdzie po drewno na opał.W tym samym czasie obudził się Ryjek i Mała Mi. Ryjek poszedł z Muminkiem po drewno, wzięli narty i pojechali do drewutni.Przygoda skończyła się ,że tata Muminka się obudził i poszedł po drewno. Jak był w drewutni to myślał ,że to on przyniósł tyle drewna.

Moje pierwsze spotkanie z Muminkami od bardzo wielu lat. Już nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio miałam z nimi do czynienia, ale czuję, jakby minęły wieki. Chciałam zapoznać z nimi dzieci, dlatego wybrałam coś krótkiego z dużą ilością ilustracji.

O czym jest historia? O Muminku, który budzi się zimowego poranka i stwierdza, że jest zimno. Postanawia więc napalić w piecu,...

Książeczka z naszej ulubionej serii o Muminkach. Wciągająca opowieść z przepięknymi ilustracjami sprawia, że wielokrotnie wracamy do niej i czytamy do poduszki.

• 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
  • 2020