Młoda myśl wschodnia

nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
2014-01-01
9788378931928
polityka wschodnia wschód
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysztof Czyżewski, Rafał Dutkiewicz, Wojciech Górecki, Michał Jurecki, Żanna Komar, Katarzyna Kotyńska, Paweł Kowal, Ewa Polak, Redakcja kwartalnika HERITO, Mykoła Riabczuk
7,0
HERITO nr 35 Adam Balcer, Krzysz...
Okładka książki Muzeum i zmiana. Losy muzeów narracyjnych Paweł Kowal, Karolina Wolska-Pabian
0,0
Muzeum i zmian... Paweł Kowal, Karoli...
Okładka książki Politeja. Vol. 51. The Jagiellonian Idea: Past and Present Monika Banaś, Clarinda Calma, Zoltan Gal, Mindaugas Jurkynas, Jan Kieniewicz, Paweł Kowal, Hanna Kowalska-Stus, Hubert Królikowski, Dorota Pietrzyk-Reeves, Christopher Reeves, Andrea Schmidt, Wojciech Łysek
0,0
Politeja. Vol.... Monika Banaś, Clari...