Akt w polskiej fotografii

Jerzy Piątek Wydawnictwo: Buchmann sztuka
Buchmann
sztuka
2013-10-09

Obok fotografii rewelacyjnych, czy ważnych z punktu widzenia historycznego są także i zdjęcia, które nie bronią się ani trochę. Być może z powodu różnicy lat pomiędzy rokiem 2019, a rokiem wykonania danego zdjęcia?

Rewelacyjny album. Ogromny zbiór fotografii, mniej i bardziej znanych. Znajdziemy w tej publikacji zarówno prace z wyraźnie zarysowaną koncpecją/ideą jak i te, których jedynym, choć jakże istotnym zadaniem jest reprezentacja piękna kobiecego ciała. Cena za jaką da się ten album znaleźć jest wręcz żenująco zaniżona, biorąc pod uwagę jego zawartość i ceny na rynku księgarskim.

• Fotografia
  • W naszej bibliotece
  • TEMAT: sztuka
  • Najlepsze [+9*]
  • 3.1. Posiadam
  • 2016 książka
  • Fotografia

Dodaj cytat z książki Akt w polskiej fotografii