Chrząszcz w trzcinie

Okładka książki Chrząszcz w trzcinie Elżbieta Gaudasińska-Borowska, Hanna Łochocka
Okładka książki Chrząszcz w trzcinie
Elżbieta Gaudasińska-BorowskaHanna Łochocka Wydawnictwo: Nasza Księgarnia literatura dziecięca
literatura dziecięca
Nasza Księgarnia
1988-01-01
1988-01-01
wiersze wymowa dykcja

Okładka książki Poczytaj mi, mamo. 15 bajek na 100 lat Helena Bechlerowa, Wanda Chotomska, Maria Kowalewska, Tadeusz Kubiak, Barbara Lewandowska, Hanna Łochocka, Małgorzata Musierowicz, Joanna Papuzińska, Janina Porazińska, Elżbieta Szeptyńska, Julian Tuwim, Danuta Wawiłow
Poczytaj mi, m... Helena Bechlerowa, ...
Okładka książki Poczytaj mi, mamo. Księga czwarta Sławomir Grabowski, Ryszard Marek Groński, Maria Konopnicka, Hanna Łochocka, Marek Nejman, Joanna Papuzińska
Poczytaj mi, m... Sławomir Grabowski,...
Okładka książki Poczytaj mi, mamo. Księga ósma Jan Brzechwa, Czesław Janczarski, Jerzy Kierst, Lucyna Krzemieniecka, Hanna Łochocka, Małgorzata Musierowicz, Zdzisław Nowak, Artur Oppman, Joanna Papuzińska
Poczytaj mi, m... Jan Brzechwa, Czesł...
Okładka książki Poczytaj mi, mamo. Księga trzecia Wiera Badalska, Stanisława Domagalska, Sławomir Grabowski, Ryszard Marek Groński, Maria Kowalewska, Tadeusz Kubiak, Hanna Łochocka, Małgorzata Musierowicz, Marek Nejman
Poczytaj mi, m... Wiera Badalska, Sta...

Powiem jedno :) super wierszyki, które nauczą wasze dzieci ortografii. Niejedno połamie sobie język czytając wierszyki. Jednak nie jedno pokocha (może) ortografię. Jest to starsza książka, ale nie straciła na ważności. Czytajcie !

Dobra książka do ćwiczenia wymowy i ortografii. Ze względu na dość trudny tekst, raczej dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym i starszych.

Trzeszczące wierszyki o - moim zdaniem - zbyt złożonej treści, jak dla dzieci. Może także dlatego, że nasza obecna wiedza o gatunkach ptaków, ssaków i innych stworzeń, co sobie tam w trzcinie żyją, jest dość marna. Nie porusza.

Wiersze dla dzieci z wplecionymi trudnymi wyrazami.

Wiersze dla dzieci z wplecionymi trudnymi wyrazami.

• Poezja
  • Lit. dziecięca
  • Domowa biblioteczka
  • Dzieciństwo i czasy szkolne
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dawno temu....

Dodaj cytat z książki Chrząszcz w trzcinie