Srebrna harmonijka

Jane Mysen Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Taniec płomieni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Solvharpen
literatura obyczajowa, romans
Anna Marciniakówna
romans saga norweska

Super książka.

Jak powszechnie wiadomo, uwielbiam sagi a zwłaszcza norweskie. Tajemnicą też nie jest, że moja miłość zaczęła się od „Sagi Ludzi Lodu” Margit Sandemo, zatem gdy zobaczyłam pierwszy tom nowego norweskiego tasiemca, to oczywiście natychmiast go kupiłam.
„Taniec płomieni” autorstwa Jane Mysen to magiczna opowieść a jej głównymi bohaterami są Romowie, których rytm...

Absolutnie kocham sagi norweskie. Ta zapowiada się znakomicie. Nie wiem, czy ruszę kolejne ze względu dostępności, jedynie gazeta fakt. Ta książka rozjaśnia nam sprawę Cyganów, bo właśnie o Cyganach ona jest, ich życiu.. etc. Piękna książka. Polecam!

• 2014
  • 2015 rok
  • Własne
  • W domowej biblioteczce
  • Sagi skandynawskie
  • Literatura skandynawska
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Srebrna harmonijka