Srebrna harmonijka

Okładka książki Srebrna harmonijka
Jane Mysen Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Taniec płomieni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Taniec płomieni (tom 1)
Solvharpen
Ringier Axel Springer Polska
2014-01-01
2014-01-01
Anna Marciniakówna
romans saga norweska

Saga świetnie się zapowiadała, przeczytałam całą 60 książek, wierzcie mi im dalej tym ciekawiej, niektóre wątki nudzą totalnie ale można je szybko pominąć. Jedyne co mi się nie podoba to zakończenie. Niepełne, brak rozwiązania spraw bohaterów. Ostatni tom to totalna porażka. Widać że autorka nie miała już pomysłu na wątek zakończeniowy mimo że w ostatnich tomach pojawiły...

Super książka.

Jak powszechnie wiadomo, uwielbiam sagi a zwłaszcza norweskie. Tajemnicą też nie jest, że moja miłość zaczęła się od „Sagi Ludzi Lodu” Margit Sandemo, zatem gdy zobaczyłam pierwszy tom nowego norweskiego tasiemca, to oczywiście natychmiast go kupiłam.
„Taniec płomieni” autorstwa Jane Mysen to magiczna opowieść a jej głównymi bohaterami są Romowie, których rytm...

Absolutnie kocham sagi norweskie. Ta zapowiada się znakomicie. Nie wiem, czy ruszę kolejne ze względu dostępności, jedynie gazeta fakt. Ta książka rozjaśnia nam sprawę Cyganów, bo właśnie o Cyganach ona jest, ich życiu.. etc. Piękna książka. Polecam!

• 2014
  • 2020
  • Własne
  • Zasługuje na przeczytanie przez większą rzesze ludzi
  • MAM: na półce

Dodaj cytat z książki Srebrna harmonijka