Muza chrześcijańska. Poezja grecka od II do XV wieku

poezja
WAM
2014-01-01
2014-01-01
poezja poezja grecja religia chrześcijaństwo

Zdaję sobie sprawę z tego, że książki religijne nie cieszą się wielką popularnością. Podobnie jest z poezją, którą albo się lubi, albo nie. Dlatego tom „Muza chrześcijańska. Poezja grecka od II do XV wieku” to książka tylko dla prawdziwych twardzieli, bo łączy w sobie obydwa wspomniane gatunki.

Ksiądz Marek Starowieyski, specjalista od chrześcijaństwa antycznego oraz ...

• 2014

Dodaj cytat z książki Muza chrześcijańska. Poezja grecka od II do XV wieku