Rhezus, t.2, ks.1: Przysięgam na Naturę

Róża Jakobsze-Hajkuś Wydawnictwo: wydano nakładem autora fantastyka, fantasy, science fiction
wydano nakładem autora
legenda cierniowych tatuaży natura fantasy
fantastyka, fantasy, science fiction
legenda cierniowych tatuaży natura fantasy

Zakupiłem tą książkę już parę dobrych lat temu ale dopiero kilka dni temu zabrałem się za jej czytanie i dziś skończyłem.
Bardzo łatwo się czyta i co ważniejsze przyjemnie. Choć od wydania książki minęło sporo czasu nadal nie widzę kolejnej części. Mam nadzieję że autorka nie porzuciła cyklu.

• Chcę w prezencie
  • 2014