Rhezus, t.2, ks.1: Przysięgam na Naturę

Okładka książki Rhezus, t.2, ks.1: Przysięgam na Naturę
Róża Jakobsze-Hajkuś Wydawnictwo: wydano nakładem autora fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
wydano nakładem autora
2012-09-16
2012-09-16
legenda cierniowych tatuaży natura fantasy

Zakupiłem tą książkę już parę dobrych lat temu ale dopiero kilka dni temu zabrałem się za jej czytanie i dziś skończyłem.
Bardzo łatwo się czyta i co ważniejsze przyjemnie. Choć od wydania książki minęło sporo czasu nadal nie widzę kolejnej części. Mam nadzieję że autorka nie porzuciła cyklu.

• 2014
  • Chcę w prezencie