Gamestorming. Gry biznesowe dla innowatorów

Dave GraySunni Brown Wydawnictwo: Wolters Kluwer Polska biznes, finanse
Gamestorming : a playbook for innovators, rulebreakers, and changemakers
Justyna Śliżewska
Wolters Kluwer Polska
Gry kierownicze Komunikacja wewnętrzna Kultura organizacyjna Szkolenie wewnątrzzakładowe -- metody Zarządzanie -- metody
Gamestorming : a playbook for innovators, rulebreakers, and changemakers
biznes, finanse
Justyna Śliżewska

Okładka książki Gamestorming. Gry biznesowe dla innowatorów Dave Gray, Sunni Brown, James Macanufo
6,6
Gamestorming. ... Dave Gray, Sunni Br...