Sąd Ostateczny

Amber, Mizar
The doomsday conspiracy
kryminał, sensacja, thriller
8370822088

Dla mnie rewelacja. Bardzo lubię książki z gatunku s-f, do którego w pewien sposób nawiązuje opisywana lektura. Całość czyta się lekko i szybko. Akcja może troszkę w niektórych miejscach niemrawa, nie mniej jednak obydwoma rękoma podpisuję się pod opiniami zwolenników tego typu książek.

Rewelacja. Jak nie lubię fantasy, to Sidney wplotl to tak subtelnie w watek sensacyjny, że mogłabym się ewentualnie przekonać do tego. Polecam

Archiwum X bez Scully i Muldera czyli kosmici, globalna konspiracja, zabójstwa i pościgi. Ogólnie pozytyw.

Rząd chce zatuszować istnienie kosmitów. Wysyłają agenta, który ma odnaleźć wszystkich świadków rozbicia się statku kosmicznego. Później wszyscy ci ludzie są likwidowani. Na końcu zostaje sam Robert i co z nim zrobią?
Ogólnie książka jest o tym. Czyta się szybko i przyjemnie, jednak sama historia nie powala ani nawet nie wywiera najmniejszego ważenia. Można przeczytać ale...

Bardzo słabiutka. Rozwlekła i źle napisana. Po prostu nudna i niewciągająca. Materiał może i znośny na opowiadanie a i to nienajlepsze jednak nie na pełnowymiarową książkę.
Generalnie strata czasu.

Gdyby nie fakt, że autorem jest mój ukochany Sheldon, nie dobrnęłabym do końca. Niestety, ostatnia przeczytana przeze mnie jego książka okazała się najsłabszą. Akcja jest dobrze poprowadzona, ale tematyka i zakończenie słabiutkie.

Watek s-f na poczatku ksiazki troszke zachwial moja chec dotrwania do konca, ale rozwinal sie z impetem. Wchlonelam ja w jeden wieczor...:)

• 2007
  • Sidney Sheldon