Zakazane gry

Malwina Kowszewicz Wydawnictwo: Albatros literatura obyczajowa, romans
Albatros
literatura obyczajowa, romans
2014-03-07
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Nie wiem jakie wyobrażenie o romansach żonatych mężczyzn ma autorka,ale książka nudna jak flaki z olejem, samouwielbienie bohaterki wnerwia z każdym zdaniem, tabun adoratów aż śmieszy.
Chyba jestem za głupia na tą książkę, liczyłam na wielkie bum a było tylko wielkie nic.
Nie polecam.

Książkę tę czytałam dość dawno na wakacjach, ale ostatnio znów mi wpadła w ręce. Bohaterka to młoda dziewczyna z bogatego domu. W zasadzie książka o niczym ciekawym. Dziewczyna spotyka się ze starszym od siebie facetem i nic ciekawego się nie dzieje. Jakoś tak sztucznie to wygląda. Ciekawe jest to, że ani razu nie pada imię faceta

Najgorsza książka jaką czytałam w życiu. Właściwie to nie przeczytałam jej do końca, do 260 strony miałam nadzieję że coś zacznie się dziać. Nie ma w niej dialogów, akcji. Ciężko polubić główną bohaterkę której ulubioną rzeczą jest mówić co jej się wydaje. ,,Jestem słodka, szczera i powabna (bla bla bla) a wszyscy inni są beznadziejni. Nie zapamiętałam żadnego z pobocznych...

Wbrew opiniom innych książka ma przesłanie.

Tam gdzie gra ociera się o uczucia, nie ma miejsca na zabawę.
To się dobrze zakończyć nie może. Przynajmniej nie dla wszystkich.

Główna bohaterka powieści to 23/4 letnia Oliwka, którą życie rozpieszcza - ma już własne mieszkanie, samochód prosto z salonu, markowe buty, a nawet pracę u boku samego prezesa (pomimo braku...

Oj nie ta książka to nie dla mnie, ciężka w połowie ją zostawiłam, nie polecam.

Nie wierzę w to co czytałam. Nie wiedziałam, że można wydać tak nie przystępną książkę, w sumie o niczym. Nie jest ani ciekawa, ani zabawna, nie daje żadnej skłonności do refleksji, a nawet nie umila czasu. Więc po co ona jest?
Nie polecam.

Książkę czytałam już jakiś czas temu, ale szczerze mówiąc jestem troszkę zdziwiona tak niskimi ocenami. Ja nie spodziewałam się lekkiej prozy, ponieważ kiedy na wokandę jest brany temat romansu młodej dziewczyny ze starszym, żonatym mężczyzną, nigdy nie wiadomo, jak to się może rozwinąć, ale jednak skłaniam się ku dramatowi (przynajmniej dla jednej z zainteresowanych...

Słaba....strasznie męcząca, niby ciekawa fabuła, a jednak ciężko się czyta. Nie dotrwałam do końca.

Strasznie porąbana historia . Zupełnie nie potrafię pojąć tego, co siedzi w głowie bohaterki . Jeden wielki monolog, przerywany krótkimi rozmówkami i smsami. Dziwne. Bohaterka, wielka gwiazda, faceci walą drzwiami i oknami, o dziwo . 3/10

Umęczyła mnie ta historia. Jak ktoś lubi takie wywody i rozkminki, proszę bardzo - polecam.

• Mam do przeczytania
  • 2017