Śmierć lichwiarza

Okładka książki Śmierć lichwiarza
Zygmunt Sztaba Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Cykl: Ewa wzywa 07... (tom 26) kryminał, sensacja, thriller
39 str. 39 min.
kryminał, sensacja, thriller
Ewa wzywa 07... (tom 26)
Wydawnictwo Iskry
1970-01-01
1970-01-01
39 min.

Duży plus za postać Wiktorii. Ależ się dzięki niej uśmiałam :-)

Już od czasów Dostojewskiego wiemy, że lichwa to niebezpieczna profesja. W małym miasteczku ginie miejscowy lichwiarz. Głównymi podejrzanymi są piękna doktorowa, zadłużona u niego po uszy i jej młody kochanek leśniczy.

• Kryminał
  • Sensacja/Kryminał
  • Przeczytane - Kryminał
  • 2021

Dodaj cytat z książki Śmierć lichwiarza