Kamień jak kamień

Jerzy Grzymkowski Wydawnictwo: Wydawnictwa Radia i Telewizji literatura piękna
Wydawnictwa Radia i Telewizji
literatura piękna
1978-01-01

Niby to książka jak książka. Zawiera okładkę, strony, treść... Ale książka książce nie równa. O tę wymienioną treść zazwyczaj przede wszystkim chodzi i ona decyduje o odbiorze, o wartości całej książki. Treść tej książki to niewątpliwy jej atut główny. Opowiadanie zawarte w niej to literacka adaptacja słuchowiska radiowego, które emitowano w 1978 roku. I jest to adaptacja...

• 2016

Dodaj cytat z książki Kamień jak kamień