Zaczekaj na mnie

Okładka książki Zaczekaj na mnie
J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
2014-03-04
Data 1. wydania:
2013-02-26
Barbara Kowalska
miłość seks strach gwałt ucieczka przeszłość literatura amerykańska Young Adult Barbara Kowalska

Jestem pod wrażeniem....

Bardzo lubię tą historię. Napisana fajnym językiem i pomysłowo, bez przeciągania - choć trochę się tam dzieje. Polecam.

Czytało się całkiem przyjemnie, ale mam kilka uwag. Od początku zakończenie było oczywiste, więc ta cała gra pozorów, ciepło/zimno, rozstania i powroty były wymęczone, jakby tylko po to, żeby dodać kolejne 150 stron. Miałam nadzieję na lepszą historię w tlę, traumę i takie tam. Lubię takie wątki. Tutaj autorka jedynie skrobnęła górę lodową. Nie jest to raczej książka, z...

Świat Avery zawalił się gdy miała zaledwie 14 lat.
Od tamtego czasu nic już nie było takie samo a ona stała się „persona non grata”.
W wieku 19 lat dziewczyna wyjeżdża do college’u mocno oddalonego od domu, od którego chce uciec.
Pierwszego dnia zajęć dosłownie wpada na najprzystojniejszego niebieskookiego chłopaka, jakiego w życiu widziała.
Cameron jest jednym z...

"Zaczekaj na mnie "to historia Avery Morgansten. Dziewczyna ma prawie dwadzieścia lat, jest bardzo ładna ale unika związków, imprez i jest raczej typem samotniczki. Właśnie przyjechała na studia, dziewczyna skrywa bolesny sekret z przeszłości. Jedna noc na zawsze naznaczyla jej życie i mimo ,że minęło ponad pięć lat wciąż ma ona wpływ na jej życie.

Bohaterka chce...

Typowa książka typu New Adult - ale bardzo miło się ją czytało. Taka odskocznia, która pozwala zapomnieć o problemach życia codziennego.
On przystojny, błękitnooki, pewny siebie. Ona - skrywająca tajemnicę, nieufna i zastraszona.
Po drodze oczywiście problemy, wspieranie się, miłość i przyjaźń. Dla osób, które cenią literaturę New Adult - będzie jak znalazł.

Gdyby ktoś mnie zapytał jak zaczęła się moja przygoda z czytaniem, jedną z książek którą bym wymieniła byłaby właśnie "Zaczekaj na mnie" J. Lynn, większości znanej także jako Jennifer L. Armentrout. Te sześć, czy siedem lat temu odkryłam jedną ze swoich pierwszych serii, która sprawiła, że zakochałam się w czytaniu i od tamtej pory z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest...

To było zaskoczenie, myślałam że to będzie kolejny miałki romans a już na samym początku okazało się, że będzie na prawdę dobrze ! Książka trzyma poziom i świetnie się ją czyta

Bardzo dobra młodzieżówka to już 4 książka, którą czytam tej autorki i trzeba przyznać że trzyma poziom Bohaterowie są bardzo intersujący, dobrze wykreowani

Fajnie się czytało, bo przeczytałam ją w 3 dni.
Taka refleksja mnie naszła - w ciągu kilku lat zauważyłam podobny schemat wielu opowieści. Przystojny facet, kobieta z problemami... tło oczywiście inne.

6 048
    3 245