Zaczekaj na mnie

J. Lynn Wydawnictwo: Amber Cykl: Zaczekaj na mnie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Wait for you
Data 1. wydania:
2013-02-26
Barbara Kowalska
Amber
miłość seks strach gwałt ucieczka przeszłość literatura amerykańska Young Adult Barbara Kowalska
Wait for you
Zaczekaj na mnie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Barbara Kowalska

Mam mieszane uczucia do tej książki. Z jednej strony "Zaczekaj na mnie" to fajna powieść New Adult, poruszająca ciężkie tematy i problemy, na które często nie ma miejsca w romansach. Z drugiej strony była to bardzo przeciętna historia, którą można znaleźć w co drugiej książce tego typu... Mnie niestety jakoś bardzo nie wciągnęła, długo się rozkręcała i tak naprawdę od razu...

Kolejna książka, o której mi się przypomniało. Przeczytana po raz drugi. Od czasu do czasu lubię wracać do historii, które gdzieś tam zapadły w pamięć. Ta, jest jedną z nich. Porusza poważne tematy, pomimo tego, że dla niektórzy może być lub może wydawać się niezbyt ambitna. Bohaterowie są świetni. Wiele razy czytając tę książkę parskałam śmiechem, ale też kilka razy się...

Jedna z lepszych, jakie czytałam. Nawet opisy seksu mnie nie zraziły - w sensie ominęłam je jak zwykle, ale chodzi o to, że autorka nie schrzaniła historii na rzecz erotyki. Ogromny plus!
Super rozplanowany czas, wszystko po kolei - zamiast wszystko na raz i szybko, to były przeskoki czasowe, streszczone tak jak powinny.
Sama historia jest bardzo dobra, wciąga, ale niestety...

Mimo, iż książka porusza trudne tematy, to i tak te pozycje czytało się naprawdę przyjemnie i sprawnie. Jedna z tych książek gdzie czasem człowiek płaczę ze śmiechu, czasem ze szczęścia, a czasem że smutku. Ogromny plus za postać Cama, ponieważ od dawna nie dążyłam taką sympatią postaci fikcyjnej.

Genialna książka

Świetna historia! Zapiera dech w piersiach... Historia tej pary jest niesamowita. A Cama można pokochać już od pierwszych stron. Chociaż nie ukrywam, że myślałam, że będzie on bad boy. Jednak wcale się nie rozczarowałam! Polecam!!

Pocztątek historii Avery zdaje się być dosyć zagmatwany, a bieg wydarzeń przewiwydalny jednakże książka ta rozkręca się szybkim tempem, nabiera emocji i wciąga zachłannie aż do ostatniej strony.

Dobra opowieść o tym, jak przeszłość potrafi odcisnąć piętno na teraźniejszości. Długa droga głównej bohaterki do stawienia czoła rodzinie, która wyrządziła jej wielką krzywdę. Trudne spotkanie z dziewczyną, obwiniającą Avery za swoje cierpienie. I on... ten jedyny, który wspiera i rozumie. Lekka historia na jesienny wieczór .

Jak dla mnie naprawdę fajna. Szybko się czyta, ciekawa historia, może ciut przewidywalna, ale osobiście polecam serdecznie :)

Przykro mówieć, ale nie dotrwałam do końca. Główna bohaterka totalnie nie wzbudziła mojej sympatii. Jest nie miła i wredna. Aż dziwne, że ma dwójke przyjaciół.

Dyskusje

5 708