Powrót do życia

Okładka książki Powrót do życia Teresa Southwick
Okładka książki Powrót do życia
Teresa Southwick Wydawnictwo: Harlequin Seria: Harlequin Orchidea literatura obyczajowa, romans
Harlequin Orchidea
At the millionaire’s request
Harlequin
2009-01-01
2009-01-01
Melania Drwęska
cierpienie dziecko miłość propozycja terapia

Okładka książki Czy to tylko szef? Maureen Child, Teresa Southwick, Cathy Williams
Czy to tylko s... Maureen Child, Tere...
Okładka książki Świąteczny prezent Anna DePalo, Melissa McClone, Teresa Southwick
Świąteczny pre... Anna DePalo, Meliss...

Pomysł bardzo dobry, opracowanie średnie, dialogi dość pospolite, ogólna ocena średnio. Podobało mi się zwrócenie uwagi na to co się mówi i jak się mówi do dziecka - (formę i treść przekazu) za to celująca ocena. Fabuła: ojciec poszukuje specjalistki dla swojego dziecka który po upadku ze skałek nie potrafi się wysłowić.... a co dalej do przeczytania na wolny wieczór.

podobala mi sie, bez owijania w bawelne, zbednych dlugich rozmyślan;-)

podobala mi sie, bez owijania w bawelne, zbednych dlugich rozmyślan;-)

• Harlequin
  • Przeczytane w 2015
  • Seria: Harlequin Orchidea
  • Przeczytane w 2020
  • Zobaczyć
  • Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Powrót do życia