Anoreksja, bulimia... Jak rozpoznać zaburzenia odżywiania u nastolatków

Małgorzata Wąsik Wydawnictwo: AA poradniki
AA
poradniki
2009-01-01

Książka pozwala lepiej zrozumieć mechanizmy anoreksji i bulimii (nie muszą one mieć tylko motywu "żeby schudnąć", ale również po prostu podłoże emocjonalne, które potem przeradza się w uzależnienie). Zawiera również dozę informacji o wpływie wychowania (m.in. błędne nawyki żywieniowe) czy środowiska (anoreksją/bulimią można się "zarazić"), a także podstawy prawidłowej...

• Posiadam2
  • Przeczytane w 2014