Będziecie moimi świadkami.

Okładka książki Będziecie moimi świadkami.
Jerzy Ablewicz Wydawnictwo: Archiwum Bernardynów religia
religia
Archiwum Bernardynów
1982-01-01
1982-01-01
rekolekcje wielki post jerzy ablewicz

Warto czasem sięgnąć do literatury, która zadaje pytania. Która zmusza do wniknięcia w głąb siebie. Jerzy Ablewicz czyni to z dużym wyczuciem ludzkiej natury. Najpierw dzieli się refleksją, doskonałym wykładem filozoficznym i teologiczno-moralnym, pełnym odniesiem do dzieł literackich, Biblii, postaw znanych osobistości, a potem pyta. Są to wprawdzie pytania rekolekcyjne,...

• Stale pod ręką