Róża i czarodziejski sen

Okładka książki Róża i czarodziejski sen
Darcey Bussell Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Przygody Róży Seria: Magiczne Baletki literatura dziecięca
literatura dziecięca
Przygody Róży
Magiczne Baletki
Magic Ballerina. Rosa and the Magic Dream
Hachette Polska
2010-01-01
2010-01-01
Michał Zacharzewski

Róża ma przesłuchanie w Królewskiej Szkole Baletowej. Zuza chce nie dopuścić do rozmowy kwalifikacyjnej Róży. Czy uda się Róży przejrzeć podstępną koleżankę?
W Krainie Czarów Zła Czarownica użyła podstępu, by Róża nie zjawiła się na odnowieniu koronacji. Czy uda jej się wrócić na czas?
Gorąco polecam!

• Maczałem palce
  • 2016
  • Czytane za dzieciaka
  • Biblioteka
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Róża i czarodziejski sen