Wieczór panieński

Okładka książki Wieczór panieński Dana Daniels
Okładka książki Wieczór panieński
Dana Daniels Wydawnictwo: Phantom Press Seria: Romans [Phantom Press] literatura obyczajowa, romans
Romans [Phantom Press]
Lady Eve
Phantom Press
1993-01-01
1993-01-01
Robert Martin
samotność praca romans milioner miłość

Polski tytuł nie ma nic wspólnego z treścią. Książka wyzwoliła we mnie sporo emocji, ponieważ pokazała, iż w amerykańskim, małomiasteczkowym społeczeństwie powszechny jest cynizm i brak lojalności wobec życzliwych, pomocnych osób. Mnie po prostu w głowie się nie mieści, że można być tak bezczelnymi, niewdzięcznymi, egoistycznymi i bezddusznymi istotami, jak znajomi i sąsiedzi głównej bohaterki. Główny męski bohater też nie szczycił się szlachetnymi cechami, a zresztą cała relacja Shelly i Tylera była jakaś dziwaczna. Jednak za wyzwolenie we mnie emocji daję aż siedem gwiazdeczek.

Dla mnie jest to bardzo wyjątkowa i sentymentalna książka. Przeczytałem kilka razy i jestem bardzo zachwycony. Bardzo pięknie napisany romans. Jestem pod wrażeniem.
Polecam

Polecam

• Zobaczyć
  • Seria: Namiętności i inne
  • Romans
  • Literatura obyczajowa

Dodaj cytat z książki Wieczór panieński