Dziecko? O matko!

Agata Passent Wydawnictwo: Edipresse publicystyka literacka, eseje
Edipresse
publicystyka literacka, eseje
2011-01-01

Pełen ironii i dystansu do siebie zbiór felietonów, w których problemy wielkiego świata są stawiane na równi i porównywane z problemami matki małego człowieka.

W końcu coś normalnego o rodzicielstwie. Zbiór felietonów pod hasłem "rodzic też człowiek". Forma sprawia, że są w sam raz do czytania dla świeżo upieczonych rodziców - wchodzisz do wanny z książką i zdążysz przeczytać jeden czy dwa teksty zanim dziecko, które miało spać, postanowi się drzeć. Polecam.

Poradnik w wydaniu pani Agaty
Jeśli ktoś, spodziewał się, iż będzie to pozycja z szeregiem rad jak radzić sobie z nową sytuacją bycia mamą, to znaczy że nie zna pani Agaty. Jak zwykle felietonistka zachwyca zmysłem obserwacji,przeprowadzaniem czytelnika od momentów zwątpienia strachu po po pewność w wychowaniu dziecka. Robi to po passentowsku- soczystym i gorzkim słowem....

• Kupione
  • 2015
  • Poszukiwane tak po prostu

Dodaj cytat z książki Dziecko? O matko!