Słownik mitologii hinduskiej

Po pierwsze szkoda, że w wersji klejonej, bo ja go naprawdę używam, więc w moich rękach i oczach rozpada się w proch. Po drugie brakuje mi wielu haseł.

Niemniej wdzięczna jestem DIALOGOWI za wydanie go.
Podobnie jak "Słownik cywilizacji indyjskiej" obejmuje on obszar Indii historycznych, sprzed podziału, a więc Indii, Pakistanu, Nepalu, Bangladesz i Sri Lanki,...

• Chcę w prezencie
  • Indie
  • *Inne
  • Do czytania tu lub tam
  • Hindi - ॐ , ऋग्वेद , वेद i pochodne
  • Indie

Dodaj cytat z książki Słownik mitologii hinduskiej